Agjenti i shpedicionit dhe logjistikës në Kinë |Oujian

Shpedi mallrash

Përshkrim i shkurtër:

1.Logjistika ndërmjet Kinës dhe vendeve ndërkombëtare 2.Logjistika ndërmjet vendeve të huaja dhe logjistika e huaj vendase 3.Transporti ajror ndërkombëtar, transporti detar FCL, konsolidimi i mallrave detar, hekurudhat Kinë-Evropë dhe transporte të tjera multimodale;transport tokësor të automjeteve vendase dhe ndërkombëtare, transport tokësor LTL, maune, hekurudhor, etj. 1. Shumë kontakte nga ofrues të ndryshëm logjistikë.2. Mospërputhja midis kompanive logjistike vendase dhe të huaja 3. Vështirësi për të identifikuar vendndodhjen...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Shërbimet Bazë

1.Logjistika midis Kinës dhe vendeve ndërkombëtare

2.Logjistika ndërmjet vendeve të huaja dhe logjistika e huaj vendase

3.Transporti ajror ndërkombëtar, transporti detar i mallrave FCL, konsolidimi i mallrave detar, hekurudhat Kinë-Evropë dhe transporte të tjera multimodale;transport tokësor të automjeteve vendase dhe ndërkombëtare, transport tokësor LTL, maune, hekurudhor etj.

Çështjet e Doganave

1.Shumë kontakte nga ofrues të ndryshëm logjistikë.

2.Mospërputhje ndërmjet kompanive logjistike vendase dhe të huaja

3.Vështirësi për të identifikuar vendndodhjen dhe statusin aktual të mallrave

Shpedi mallrash-2

Avantazhet tona

Anëtarë të Aleancës Ndërkombëtare të Transportuesve të Mallrave (WCA), që mbulon 968 kompani logjistike bashkëpunuese në 190 vende dhe 820 qytete, së bashku me ne për të ofruar shërbime të qarkullimit ndërkombëtar të mallrave derë më derë.

1.Rrjeti ndërkombëtar i logjistikës mbulon pesë kontinente

2.Platforma WCA me kredite të larta

3.Rrjetet e shërbimeve në më shumë se 180 vende dhe rajone anembanë botës

4.Përgjigjuni brenda 24 orëve nga biznesi global

5.Sistemi gjithëpërfshirës tredimensional i logjistikës së transportit për det, tokë dhe ajër.

6.Më shumë se 200 rrjete shpërndarjeje që mbulojnë të gjitha qytetet e nivelit të parë, të dytë dhe të tretë

7.Zhdoganim derë më derë dhe doganor në porte vendase dhe ndërkombëtare

Shpedi mallrash-3
sdfh

Na kontaktoni

Eksperti ynë
Z.ZHU Guoliang
Për më shumë informacion pls.na kontaktoni
Telefoni: +86 400-920-1505
Email: info@oujian.net


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve