Na kontaktoni

Shanghai Oujian Network Development Group Co., Ltd.

Adresë

14F, Ndërtesa A, Nr. 1000 Pingliang Road, Yangpu District, Shanghai, PRC

E-mail

Telefoni

+86 021-35383155

orët

E hënë-e premte: 8:30-17:30 (UTC/GMT +8)

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni